Čokoláda

ČOKOLÁDA a zdravý životní styl

ČOKOLÁDA A ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Pro čokoládu a čokoládové výrobky má slabost nejeden z nás. Pohladí nejen naše chuťové pohárky, ale zároveň i duši a přináší nám radost a potěšení. Prostě s čokoládou můžeme mít sladkou chvilku sami pro sebe, každý den, kdykoliv. Jak se ale čokoláda hodí do zdravého životního stylu? Není to jen laskomina, ale naopak kvalitní čokoláda je superpotravina. S kvalitní čokoládou zvládnete i hubnout.

KVALITNÍ ČOKOLÁDA

Právě kvalitní čokoláda, u které jste si jisti původem, a která je opravdu vyrobena z těch nejlepších surovin, může vašemu zdraví a postavě prospívat, protože obsahuje velké množství minerálních látek, zmírňuje pocity úzkosti a působí antidepresivně. Zahání únavu, chrání cévy, je mocným afrodiziakem, blahodárně působí na pokožku, snižuje cholesterol, navodí pocit štěstí a snižuje srážlivost krve. Pokud si budete vybírat čokoládu s vysokým obsahem kakaa, kvalitního kakaového másla budete mít i blahodárný zdroj zinku, železa, magnesia a mědi, vitamínů, antioxidantů a zdravých tuků.

JAK TEDY UDĚLAT KVALITNÍ ČOKOLÁDU?

Čokoláda MOONA je absolutním triumfem a inovací ve výrobě kvalitních čokolád. Pečlivě jí zpracováváme od bobu až po tabulku – proto bean to bar. Chceme vám dopřát prvotřídní kvalitu, zážitek a nezaměnitelnou chuť čokolády.  Pečlivý výběr základní suroviny je samozřejmostí, ale zároveň nelehkým úkolem. Pečlivé hledání v zemích původu kakaovníku, v Jižní a Střední Americe ale mělo své výsledky a objevili jsme pro nás ty správné a kvalitní čokoládové boby.  Naše boby pochází z Kolumbie z rodinné farmy Juana Gonzálese.  Ekologické a láskaplné pěstování kakaových bobů je v této rodině prioritou. Aby byla zaručena nejvyšší kvalita, projde při ručním třídění a zpracování každý kakaový bob rukama farmáře.

A JAK JSME DOCÍLILI ČOKOLÁDOVÉ HARMONIE CHUTI?

Kousek po kousku jsme postupně dávali dohromady kombinaci různých ingrediencí, ladili recepturu,  až jsme dosáhli jedinečné a smyslné chuti, kterou vám představujeme v MOONA bean to bar tabulkové čokoládě. Podlehněte kouzlu a spojení kakaových bobů, prvotřídního kokosového cukru, který je výjimečný vysokou hladinou minerálů a dalších živin.

V ČEM SE SKRÝVÁ KOUZLO A TAJEMSTVÍ ČOKOLÁDY MOONA?

Naše čarovná čokoláda se nechala okouzlit kolagenem a jejími peptidy. Čarovné linie kolagenu jsou typ I-III a budou ve vašem těle kouzlit na všech úrovních (klouby, vazy, svaly, nehty, vlasy, pokožka, zuby).

Kolagen je nejdůležitější bílkovina pro oporu těla, (takový základní stavební “materiál”),  pro pokožku funguje jako výplň. K plnému využití kolagenních peptidů v našem těle je důležité spojení s vitamínem C. Ten jsme do čokolády přidali formou ovoce, vitamínové bomby jménem acerola. A aby měla čokoláda s kolagenem nezaměnitelnou chuť, ještě jsme přidali špetku acaí. To jsou takové příbuzné našich borůvek. Mají spoustu antioxidantů a napomáhají celkově omlazení organismu. Ovoce je v BIO kvalitě, opět pečlivě vybrané u prověřených pěstitelů.

Už věříte, že se můžete promlsat do krásy?

Napsat komentář