Kolagen funguje pro tělo jako opora, pro pleť jako výplň. Pouhých 2,5 gramů speciálně upraveného peptidového kolagenu denně, vám zlepší kvalitu života, zvýší sebevědomí a zlepší vaši vitalitu.  Kolagen zpevňuje hluboké vrstvy tkání a svalů, vypíná je. Pleť zbavuje nových vrásek a změkčuje staré, zjemňuje viditelnost strií.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Dárkové balení čokolády a kolagenu MOONA

1 890,00 

Dárkové balení čokolády a kolagenu Moona

Dárek, dárkové balení, co darovat, dárek pro...? Marně si občas lámete hlavu nad dárkem? Za nás jsou nejlepší ty dárky, co se dají sníst nebo vypít. Do našeho dárkového boxu jsme Vám proto připravili  jak něco k snědku, tak něco k vypití.  Není to úplně běžná klasika, ani lahvinka ani šiška uheráku.  Ale něco, co vaši obdarovaní ještě nedostali.  K mlsání a snědku kolagenovou čokoládu, k pití kolagenový drink a přihodili jsme lyofilizované jahody, jak jinak než v kolagenové čokoládě.

Kolagen drink MOONA s VERISOL®, 250 g, 60 denních dávek

1 190,00 
Kolagen drink s vitamínem C a antioxidanty. Collagen peptide powder, jedinečný peptidový kolagen s acerolou a acaí. Ovocné složky zajišťují denní dávku vitamínu C a antioxidační procesy v těle, které celkově omlazují. Kolagen funguje pro tělo jako opora, pro pleť jako výplň. Pouhých 2,5 gramů speciálně upraveného peptidového kolagenu denně, vám zlepší kvalitu života, zvýší sebevědomí a zlepší vaši vitalitu.

Kolagen drink MOONA s VERISOL®, zvýhodněný balíček 3×60 dávek

2 950,00 
Kolagen drink MOONA s VERISOL® s vitamínem C a antioxidanty. Collagen peptide powder, jedinečný peptidový kolagen s acerolou a acaí. Ovocné složky zajišťují denní dávku vitamínu C a antioxidační procesy v těle, které celkově omlazují. Kolagen funguje pro tělo jako opora, pro pleť jako výplň. Pouhých 2,5 gramů speciálně upraveného peptidového kolagenu denně, vám zlepší kvalitu života, zvýší sebevědomí a zlepší vaši vitalitu.

Kolagen funguje pro tělo jako opora, pro pleť jako výplň. Pouhých 2,5 gramů speciálně upraveného peptidového kolagenu denně, vám zlepší kvalitu života, zvýší sebevědomí a zlepší vaši vitalitu.  Kolagen zpevňuje hluboké vrstvy tkání a svalů, vypíná je. Pleť zbavuje nových vrásek a změkčuje staré, zjemňuje viditelnost strií.

Obsahuje kolageny typu I - III. Působí na výživu kostí, kloubů, šlach, zubů, regeneraci tkání, vlasů a pokožky.

Při pravidelném užívání Collagen peptide powder budete pozorovat:

  • zvýšení elasticity pleti
  • redukci jemných vrásek
  • zlepšení stavu kůže při celulitidě
  • zlepšení kvality vlasů a nehtů

Co je kolagen? Kolagen je bílkovina nejvíce rozšířená v lidském těle. Je to takový základní kámen pro stavbu kostí, svalů, šlach, vazů a kůže.  Od 25. roku se však jeho produkce v těle začíná snižovat. Přibližně kolem čtyřicítky pak stav kolagenu klesá rychleji, než ho tělo dokáže vyprodukovat. První známky poklesu jsou pak vidět nejvíce na kůži. Pokožka začíná ztrácet svou pružnost, elasticitu, začíná být lehce ochablá a vytváří první jemné vrásky. Nedostatek kolagenu však můžeme v lidském těle vnímat i jako častější či chronický výskyt bolestí svalů a kloubů, únavu či pomalé hojení ran a oděrek. Dalším projevem nedostatku kolagenu je padání vlasů a lámavost nehtů.

Co vše může kolagen ovlivňovat?

Dnes již víme, že dostatek kolagenu dává tělu vše žádoucí. Jeho hlavní funkcí je působit jako pojivo buněk v těle, což znamená, že je důležitým prvkem pro výživu kostí, kloubů, zubů, regeneraci tkání a revitalizaci vlasů a pokožky.  Proces úbytku kolagenu je možné zpomalit konzumací potravin, které přirozenou tvorbu kolagenu podporují, nebo přidáním kolagenových doplňků.

Kolagenů na trhu je řada, jsou různého původu a různých typů, také způsob zpracování se výrazně liší.  Dnes již víme, že kolagen působí jako pojivo buněk v těle, je důležitým prvkem pro výživu kostí, kloubů, zubů, regeneraci tkání a revitalizaci vlasů a pokožky. Kolagen funguje pro tělo jako opora, pro pleť jako výplň.

Zpevňuje hluboké vrstvy tkání a svalů a vypíná je. Pleť zbavuje nových vrásek a změkčuje staré, zjemňuje viditelnost strií. Pravidelné užívání kolagenu zajišťuje rychlejší obnovu kožních buněk.

Nejdůležitější pro lidský organismus jsou kolageny typu I, II a III. Liší se od sebe místem působení (pokožka, vazy, kosti, šlachy, chrupavka, vlasy, zuby, oči, apod.).

Velké účinky na organismus však může mít jen některý, převážně kolagen speciálně upravený.

Námi využívaný nativní kolagenový protein VERISOL® s upravenou strukturou od německé společnosti GELITA AG (kolagen, jehož molekulární hmotnost je 2-4 tis. Daltonů) způsobí v organismu navození – orální toleranci. Kolagen dodáme do organismu v malých dávkách. Ty se dostanou do kontaktu s lymfatickými tkáněmi ve střevech, aktivují je a podpoří novotvorbu vlastního kolagenu.