Ovocné čaje, jejichž základem je pečlivě vybrané sušené ovoce, to je Fruit Horizon.  Ať je léto nebo zima, na čajích Fruit Horizon si pochutnáte za každého počasí a v každé roční době. Tyto čaje jsou naprosto jedinečné ať už je popíjíte teplé nebo s kostkami ledu. Ovocné čaje Fruit Horizon dovážíme z Kolumbie, přímo z plantáži našich obchodních partnerů.

Jedinečnost těchto čajů spočívá v tom, že obsahují pouze kvalitní, pečlivě vybrané sušeného ovoce. Nic jiného v nich nenajdete! Celý proces výroby je čistě manuální, ovoce je sušené na slunci a díky tomu si zachovává svoji jedinečnou chuť a vůni.

Jednotlivé sáčky jsou balené po 15 g a jejich obsah můžete klidně celý sníst. Čaje nabízíme ve čtyřech příchutích, Passion, Harmony, Vibrant a Happiness. Fruit Horizon v tomto provedení nemá konkurenci na trhu a zakoupíte je pouze v pečlivě vybraných e-shopech.

Zobrazuji všech 5 výsledků

Ovocný čaj FRUIT HORIZON HARMONY

38,00 
Ovocný čaj ze sušeného, chemicky neošetřeného, nepřislazovaného a nesířeného ovoce.

Ovocný čaj FRUIT HORIZON – PASSION

38,00 
Ovocný čaj ze sušeného, chemicky neošetřeného, nepřislazovaného a nesířeného ovoce.

Ovocný čaj FRUIT HORIZON – VIBRANT

38,00 
Ovocný čaj ze sušeného, chemicky neošetřeného, nesířeného a nepřislazeného ovoce.

Ovocný čaj FRUIT HORIZON HAPPINESS

38,00 
Ovocný čaj Fruit Horizon-Happiness obsahuje ananas, banán, maracuju, mango a pomeranč. Ovoce sušené na slunci si zachová svoji chuť a vůni. Kdykoliv máte chuť na něco jedinečného a výjimečného, ovocný čaj  Fruit Horizon Vám to hravě poskytne. Pochutnáte si na něm za  každého počasí a v každé roční době. Tyto čaje jsou naprosto jedinečné. V horké i studené podobě.