Káva

EMPOT – Inovace v přípravě kávy

Kávovar EMPOT – inovace v přípravě kávy

 

Kávovar EMPOT?  A jaká ještě může být inovace v přípravě kávy? Způsobů jak si připravit dobrou kávu a vychutnat si svůj kávový rituál je celá řada. Schválně, na kolik z nich si hned teď vzpomenete?  Určitě si vaše paměť vybaví vedle klasického „turka“ tlakově připravené espresso, french press, moka konvičku, džezvu, kávu z automatických kávovarů, či překapávač.

Ale konvička EMPOT?

Že jste o ní ještě neslyšeli? Nedivíme se. Je to totiž novinka. Krásná, elegantní, bílá, lesklá, hladká, porcelánová a hlavně úžasná. Prostě moderní kávovar pro jakoukoliv příležitost.

Co nás na ní tak baví? V první řadě chytrý a jednoduchý princip přípravy kávy. Ale také rychlost, se kterou si kávu připravíte. A v neposlední řadě i snadná udržitelnost vůči přírodě a planetě. Tento způsob přípravy totiž po sobě nezanechá žádný zbytečný odpad (filtry, kapsle, apod.). Jen trochu kávové sedliny, která se dá dále využít např. do kompostu, či jako hnojivo pro vaše pokojové rostliny.

Na jakém jednoduchém principu konvička funguje, Vám nejlépe přiblíží grafické znázornění celé přípravy:

 

Už vidíte ten krásně jednoduchý a patentovaný princip, jakým konvička EMPOT poskytne dokonalý způsob přípravy kávy? A to jsme Vám ještě neprozradili úplně všechno.

Co taková údržba?

Konvička EMPOT je vyrobena z nejkvalitnějšího bílého porcelánu. Nehrozí tedy, že by po nějaké době porcelán ztratil svůj lesk, či zešedl. Je vysoce odolný proti oděru a nezanechává stopy opotřebení. A to ani z myčky. No vidíte, tenhle další drobný detail, Vás určitě také překvapil. Ano, konvičku lze jednoduše opláchnout, nebo ji dát do myčky. Údržba tedy více než jednoduchá. Žádné čističe, odvápnění, apod.

Výhody ale nekončí:

Připravená káva vydrží v konvičce poměrně dlouho teplá. Navíc je její dno navrženo tak, že lze pomocí čajových svíček a vhodných aroma stojánků kávu v konvičce neustále přihřívat.

Konvička EMPOT ale není jen kávovar, či kus nádobí. Je to elegantní designový doplněk do Vaší kuchyně, jídelny, kávového koutku. Ohromí a překvapí každou Vaši návštěvu. Ale hlavně vždy potěší Vás.

Ještě nějaká výhoda?

Představte si, že ještě jednu máme. Konvičku můžete mít ve dvou velikostech. Na doma pro početnější rodinu, menší třeba do kanceláře či na dovolenou, na chatu, na cesty. Konvičku EMPOT můžete využít všude. Stačí jen káva a teplá voda.

A co nevýhoda? 

I tu máme a nebudeme Vám ji zamlčovat.  EMPOTKA (promiňte, ale tahle přezdívka se sama nabízí 😊), se stala tak oblíbenou, že se již na trhu objevily padělky. Ty pak bohužel vlastnosti, které jsme Vám tu popsaly již nemají. Porcelán není kvalitní, neudrží teplotu, apod.

Ale nebojte se. Tu pravou originální od levných napodobenin zcela jistě poznáte podle ochranné známky.  Nezapomeňte, nikdo není tak bohatý, aby kupoval levné věci.

A taky se mrkněte na naše webové stránky: https://www.moonavita.cz/obchod/empot-box-3-4-salky/

Najdete tam vedle možnosti nákupu konvičky i její 360 ° představení a video návod, jak udělat z přípravy kávy rituální prožitek.

A víte co je nejlepší? Kdo nemusí kávu, může si v konvičce připravit sypaný čaj.

Tak dobrou chuť 😊

Napsat komentář