MOONA – čokoláda, která spojuje

Jaký je příběh čokolády MOONA? Jak vlastně celý ten nápad vznikl? Obyčejným spojením. Spojením nápadu dvou kamarádek z různé oblasti podnikání. S čokoládou a kosmetikou. Nápad vytvořit čokoládu s kolagenem spojil nejen nás dvě, ale celé rodiny a blízké přátele. Ale hlavně spojil krásu se zdravím a vitalitou.
Od nápadu k realizaci vedla poměrně dlouhá cesta, která nás obohatila i o spoustou krásných, šikovných a báječných lidí. Tu se vytvořil krásný obal, tu prezentace produktu, webové a prodejní stránky ….. Každý z těchto báječných lidí, které jsme při tvorbě naší čokolády a kolagenu potkaly, přispěl svým dalším nápadem, umem a kreativitou. Začal se psát krásný příběh MOONA.  Jsme vděčné za úžasnou harmonii a energii, která díky vám všem na této cestě vznikla.
A co přejeme svým zákazníkům? Přesně to, co se podařilo nám. Dostat do rukou výjimečnou čokoládu a jedinečný kolagen s přidanou hodnotou vitality, kterou si společně vychutnáte se svým partnerem, rodinou, rodiči, dětmi, přáteli. Pro chvilky pohody a absolutního splynutí, to je MOONA.

Vaše Jana a Monika