Ovocné čaje a svačiny

Sušené ovoce FRUIT HORIZON

FRUIT HORIZON

FRUIT HORIZON – SUŠENÉ OVOCE  Z KOLUMBIE

Sušené ovoce Horizon pochází z Kolumbie.  Až z takové dálavy? Ano, Kolumbie, to nejsou jen rozlehlé pláže, káva a koka. Ale i spousta ovoce všeho druhu. A spousta barev. Sytých, plných přírody a slunce. To je něco, co nám tady v srdci Evropy trochu chybí.  Není tedy náhodou, že většina produkce rostlinné výroby Kolumbie putuje do Evropy.  Vzdálenost je však obrovská a doprava ovoce na jiný kontinent není úplně jednoduchá. Kdy utrhnout ovoce aby vydrželo tuto cestu? Většinou dříve, než je úplně zralé. Tím se však ochuzuje o spoustu slunečných paprsků a krásnou, zralou a sladkou chuť.

Co s tím? Jak se těmto zbytečným ztrátám vitamínů vyhnout? 

Našli jsme  přiměřené řešení. Není to převratná novinka, sáhli jsme po zkušenostech našich babiček a předků, ale opět se ukazuje, že životní moudrost a zkušenost je občas k nezaplacení.

Co jsme tedy vymysleli? Jaké je to řešení?

Jedná se o „obyčejné“ sušení ovoce přímo na kolumbijském slunci. Má to řadu výhod. Ovoce můžeme nechat dozrát do úžasné lahodné a sladké chuti, naplněné do poslední kapky jihoamerickým sluncem.  Je ručně sbíráno, tříděno a pak pomalu sušeno. Na tom samém přírodním zdroji, slunečními paprsky. Není tedy potřeba žádných jiných zdrojů (energií) a různých chemických složek a plynů, které jsou masově využívány v umělých sušárnách. Všechny vitamíny a aktivní účinné látky zůstanou v ovoci uloženy. Tak vznikla značka sušených čajů  a ovocných svačin FRUIT HORIZON. Ovoce, které je pro naše projekty použito, není chemicky ošetřeno, přislazováno ani sířeno. 

A protože jsme Vám chtěli nabídnout to nejlepší, našli jsme spolupráci přímo na farmě. Bez zprostředkovatelů a mezičlánků. Z plantáží přímo k Vám. V duchu Direct trade obchodu. To je čaj FRUIT HORIZON. Nyní pro Vás k dispozici v České republice. Tak si nechte chutnat:).

 

Napsat komentář