Kolagen

Peptidový kolagen MOONA – náš „klíč“ ke kráse a zdraví

Peptidový kolagen MOONA – náš „klíč“ ke kráse a zdraví. Nebudeme Vám milí přátelé a čtenáři nutit, že náš kolagen je rozhodně ten nejlepší na trhu. Pro nás je, protože jsme ho s Janou vybíraly dlouho a pečlivě do naší čokolády, prošly řadu studií, biologických pojednání o kolagenních vláknech, výživě, apod. Můžeme si samy pro sebe říci, že jsme vybraly to NEJLEPŠÍ!  Rozhodly jsme se náš výběr přiblížit všem, co se starají o své tělo, a proto jsme ještě vedle čokoládových produktů s kolagenem vytvořily i kolagenový drink Collagen peptide powder. Výsledky vidíme nejen u sebe, ale i svých klientů, moc nám chutná a máme ho celkově rády.

Náš produkt Collagen peptide powder obsahuje patentovaný peptidový kolagenní hydrolyzát VERISOL®. Ten v organismu díky svému unikátnímu složení a struktuře navozuje schopnost novotvorby  kolagenu. Přináší to řadu výhod pro celý organismus.

Co tedy můžete od našeho kolagenu očekávat? Můžeme říct, že hodně. Obsahuje typy kolagenu I-III a výsledky, jak ukazuje řada studií, lze pozorovat již po 6 týdnech.

  • Kolagen je klíčový protein, který utváří strukturu naší kůže, podpírá její pevnost, elasticitu a mladistvý vzhled. Stimulací tvorby nového kolagenu v pleti dojde ke zlepšení stavu kožních buněk a Vy tedy jako první uvidíte zlepšení elasticity pokožky, sjednocení pleti, vyhojení případných boláčků a pupínků.
Výsledek: zvýšení elasticity pleti, hladká a čistá pleť, mladistvý vzhled.
  • Zároveň bude při pravidelném užívání kolagenu docházet k posilování kloubních tkání. Případný nekomfort v oblasti kloubů se bude postupně snižovat a Vaše celková vitalita zvyšovat😊.
Výsledek: posílení kloubních tkání, zvýšení životní vitality.
  • Peptidová forma kolagenu ale působí i na nehty. Celková struktura nehtu se po 6 týdnech pravidelného užívání dle nezávislých studií změní k lepšímu. Omezí se třepivost a lámavost nehtů, dojde k postupnému zpevňování.
Výsledek: snížení třepivosti a lámavosti nehtů, zpevnění nehtů.
  • Collagen peptide powder s kolagenním hydrolyzátem VERISOL® má ve srovnání s jinými formami kolagenu lepší biodostupnost a účinnost nejen pro organismus, ale i pro výživu vlasů. Je pro jejich výživu klíčovou složkou a podporuje jejich růst, pevnost a pružnost.
Výsledek: zlepšení pevnosti a elasticity vlasů, zlepšení jejich struktury a růstu
  • Náš kolagenový nápoj  má i nezanedbatelný vliv na celulitidu. Ta je způsobena především poruchami dermální matrix a v kombinaci s nadbytkem podkožního tuku dochází k ukládání nadbytku tekutiny a „vyboulením“ do dermis.

 

Většina přípravků na celulitidu, které se nacházejí na trhu se zabývá aspekty nadměrného tuku nebo mikrocirkulace. Náš kolagenní peptidový nápoj se zaměřuje přímo na mezibuněčnou hmotu pokožky a výrazně celulitidu snižuje.

Ve dvojitě zaslepené a placebem kontrolované studii byl při podávání denní dávky peptidového kolagenu naměřen po 3 až 6 měsících viditelný účinek. Již po 3 měsících došlo k viditelnému snížení zvlnění pokožky a její vyhlazení se projevilo po 6 měsících pravidelného užívání (u žen s BMI menším než 25).

Výsledek: podpora elasticity kůže, snížení zvlnění pokožky, vyhlazení problematických partií.

 

Pokud hledáte kolagenní výživu, s Collagen peptide powder MOONA se tedy v žádném případě nespletete. Peptidový kolagen MOONA – náš „klíč“ ke zdraví a kráse Vám bude určitě dělat dobře tak jako nám 😊.

Připijme si s kolagenním drinkem na zdraví, krásu a vitalitu. Krásné dny.

 

                                                                                                                                     Monika a Jana

Napsat komentář